Przyjaciółki na wyjeździe – zabiegi pielegnacyjne

Masz paczkę swoich przyjaciółek, z którymi znasz się długie lata? Każda z Was doświadczyła już widoku pierwszych zmarszczek i cellulitu? Odczuwacie oznaki zbliżającej się menopauzy i pragniecie na chwilę zatrzymać czas? Wybierzcie się na wspólny zabieg pielęgnacyjny!

Peeling ciała

Trudno wyobrazić sobie lepszy relaks. Peeling ciała pozwala rozgrzać skórę i wprawić ją w stan przyjemnego mrowienia. Dodatkowo stary naskórek zostaje złuszczony, przez co skóra wygląda młodziej, jest rozświetlona, a dzięki odpowiednim kosmetykom, jest także nawilżona. Jedna sesja peelingu ciała potrafi zdziałać cuda – jest to zabieg rekomendowany dla każdego. Świetnie działa na odżywienie skóry, sprawia, że tatuaże wyglądają intensywniej oraz relaksuje. Jeśli wybierzesz się z przyjaciółkami na peeling ciała, wszystkie będziecie miały powody do radości. W końcu niekoniecznie trzeba spędzać wolny czas na rozmowie. Czasem odprężenie jest znacznie lepszą formą relaksu i spotkania.

Leczenie pijawkami

Jeśli Ty i Twoje przyjaciółki, macie problem z drętwieniem kończyn lub pojawieniem się nieestetycznych żylaków, leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami jest dla Was! Hirudoterapia poprawia zdrowie, a przez to wygląd skóry. Sprawia, że jest ona bardziej odżywiona, co oznacza lepsze utlenienie tkanek. Od razu poczujesz, że krew w Twoim ciele przepływa szybciej. Pamiętaj jednak, że co do tego zabiegu, zdarzają się pewne zastrzeżenia. Z tego powodu zrób przedtem komplet badań, w tym morfologię krwi. Warto wybrać się na taki zabieg do specjalistów http://pijawki.abros.pl/, którzy zadbają o jakość pijawek lekarskich oraz odpowiednią formę samego zabiegu.

Masaż

Idealnym dopełnieniem każdego zabiegu jest masaż relaksacyjny. Masaż nie tylko pobudza tkanki, ale i sprawia, że człowiek czuje się bardziej odprężony. Jeśli wraz z przyjaciółkami narzekacie na nadmiar stresu i obowiązków, koniecznie wybierzcie się razem na masaż. Okolica karku, odcinka piersiowo-krzyżowego, a także stopy zawierają punkty, odpowiadające m.in. za ból głowy, poczucie nudności, czy problemy ze wzrokiem. Jest tam więcej magicznych punktów, niż myślisz.